ludzie
Maciej Orłoś
21.05.2012

Maciej Orłoś uważa, chyba słusznie, że jest właścicielem rekordu Polski w kategorii „najdłuższe prowadzenie telewizyjnego programu informacyjnego w Polsce po 1989 roku”. Pierwszy raz był maszynistą Teleexpressu 15 czerwca 1991 roku. Do dziś prowadzi program bez przerwy. Z widzami witał się ponad dwa tysiące siedemset razy.

Beata Chmielowska-Olech
21.05.2012

Beata Chmielowska-Olech. Przygodę z Telewizją zaczęła od wystepów w Młodzieżowym, Telewizyjnym Studiu Poetyckim. W Teleexpressie pracuje od 1998 roku. Trafiła do redakcji jako studentka Uniwerystetu Warszawskiego i absolwentka Akademii Telewizyjnej (dawniej Ośrodek Szkolenia i Analiz Programowych TVP SA).

Danuta Dobrzyńska
21.05.2012

W Teleexpressie od niedawna, w Telewizji Polskiej od samego początku pracy zawodowej, czyli od 1997 roku. Zaczynała od noszenia kaset za starszymi redaktorami, była reporterką i prezenterką Panoramy, szefową Redakcji Zagranicznej, stworzyła InfoDziennik w TVP Info.

Marek Sierocki
22.05.2012

W Teleexpressie od samego początku. Teledyski prezentowane przez Marka Sierockiego wprowadzały dużo kolorów do szarej rzeczywistości PRL-u. Niektórzy śmieją się, że DJ-em był już na weselu Mieszka I.

\
  1. Otwarcie przed wyborami, zamknięcie tuż po
  2. Nie oszczędzali na latarniach
  3. Zdrowe podejście do ławki
  4. Klient nie oderwie się od talerza
  5. Nieoczywista płeć Kubusia Puchatka
  6. Budują im blok pod nosem
  7. "Panie majster"
  8. Tytuł dla Polka w Waszych rękach
  9. "System" - Teleexpress Extra
  10. Szybkie pisanie