ludzie
Maciej Orłoś
21.05.2012

Maciej Orłoś uważa, chyba słusznie, że jest właścicielem rekordu Polski w kategorii „najdłuższe prowadzenie telewizyjnego programu informacyjnego w Polsce po 1989 roku”. Pierwszy raz był maszynistą Teleexpressu 15 czerwca 1991 roku. Do dziś prowadzi program bez przerwy. Z widzami witał się ponad dwa tysiące siedemset razy.

Beata Chmielowska-Olech
21.05.2012

Beata Chmielowska-Olech. Przygodę z Telewizją zaczęła od wystepów w Młodzieżowym, Telewizyjnym Studiu Poetyckim. W Teleexpressie pracuje od 1998 roku. Trafiła do redakcji jako studentka Uniwerystetu Warszawskiego i absolwentka Akademii Telewizyjnej (dawniej Ośrodek Szkolenia i Analiz Programowych TVP SA).

Danuta Dobrzyńska
21.05.2012

W Teleexpressie od niedawna, w Telewizji Polskiej od samego początku pracy zawodowej, czyli od 1997 roku. Zaczynała od noszenia kaset za starszymi redaktorami, była reporterką i prezenterką Panoramy, szefową Redakcji Zagranicznej, stworzyła InfoDziennik w TVP Info.

Marek Sierocki
22.05.2012

W Teleexpressie od samego początku. Teledyski prezentowane przez Marka Sierockiego wprowadzały dużo kolorów do szarej rzeczywistości PRL-u. Niektórzy śmieją się, że DJ-em był już na weselu Mieszka I.

\
  1. Niezwykłe znalezisko u krakowskich Dominikanów
  2. "Wnuczek" wyprowadzony w pole
  3. Rowerowe zasieki
  4. Bardzo smakowita mozaika
  5. Nowy facet - Teleexpress Extra
  6. Wietnamczycy rozkręcili nielegalne kasyno
  7. Most do wzięcia
  8. Nieoczywista płeć Kubusia Puchatka
  9. Ze słoniątka zamienił się w dziarskiego słonia
  10. Naciągali na poparzenie rosołem?